Piegāde

PIEGĀDE AR OMNIVA STARPNIECĪBU

Iegādātās grāmatas Jums ir iespējams saņemt CAUR ‘’Omniva’’ pakomātu,  Latvijas pasta starpniecību, ar piegādi mājās vai arī SIA «Izdevniecība Avots» veikalā Rīgā,Brīvības iela 112, Centra rajons, Rīga, LV-1001 (no 10:00 līdz 15:45).

Veicot pasūtījumu Omniva pakomātā, aizpildiet pasūtījuma formu  un pārliecināties vai esat norādījis pareizo pakomātu, kur vēlaties saņemt grāmatas. Piegādes maksa ir 3,20 EUR


PIEGĀDE AR LATVIJAS PASTS STARPNIECĪBU

Ja izmantojat Latvijas pasta pakalpojums Latvijas teritorijā, tad grāmatas tiks izsūtītas uz Jūsu norādīto pasta nodaļu vai adresi. Veicot priekšapmaksu, piegādes maksa ir 4,00 EUR. Ja vēlaties veikt apmaksu pasta nodaļā, kur saņemat grāmatas, tad galējo summu par piegādi nosaka Latvijas pasta cenrādis.  

Pasūtot grāmatas ar iespēju maksāt saņemot preci, maksa par piegādi ar Latvijas Pasta starpniecību ir 6 EUR.

Ja pasūtījumu veiksiet uz Eiropas Savienības vai kādu citu valsti, par sūtījumu jāveic priekšapmaksa. Grāmatas tiks izsūtītas pēc tam, kad izdevniecības kontā tiks ieskaitīta nauda.


PIEGĀDE LĪDZ MĀJAS DURVĪM

Ja izmantosiet iespēju ar piegādi mājās, tad grāmatas piegādāsim 2 vai 3 darba dienās pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Piegādi veicam tikai Rīgā, Rīgas rajonā, Jelgavā un Jelgavas rajonā. (Rajoni, kur veicam piegādi: Ādažu novads, Baloži, Garkalnes novads, Jūrmala, Kalnciems, Ķekavas novads, Ogre, Olaine, Olaines novads, Ozolnieku novads, Salaspils, Salaspils novads, Stopiņu novads)

Iespējams norēķināsiet skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. Gadījumā, ja vēlaties veikt apmaksu caur bankas kontu, tad grāmatas piegādāsim 2 vai 3 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas izdevniecības kontā.

Maksa par piegādi uz mājām Rīgā un Jelgavā ir 5 EUR, bet ja pasūtījumu veicat uz Rīgas vai Jelgavas rajonu – piegāde 6 EUR.


SAŅEMT GRĀMATAS VEIKALĀ

Ja grāmatas vēlaties saņemt izdevniecības veikalā, tad, ja norēķināsieties ar skaidru naudu, grāmatas saņemsiet uzreiz. Ja maksājumu veiksiet ar pārskaitījumu, tad grāmatas varēsiet saņemt pēc tam, kad nauda būs ieskaitīta izdevniecības kontā un ar Jums būs sazinājies mūsu pārstāvis.


Mūsu rekvizīti atrodami sadaļā KONTAKTI.